Bývalí detskí herci

Michal Michna

0 diskusia
Michal Michna

Asi najtalentovanejší detský dabingový a rozhlasový herec na začiatku 90-tych rokov. Vrcholom hereckej kariéry bola hlavná detská postava v 11-dielnom seriáli Safari za kuchyňou.

Gregor Miler

★★★★
0 diskusia
Gregor Miler

Jeho prvou hereckou úlohou bol seriál Superhrdinovia, časť nazvaná Ina, kde predviedol aj svoje parkourové umenie. Nasledoval seriál Naši, kde hrá postavu najstaršieho syna Tomáša.

Branislav Mišík

★★★★
0 diskusia
Branislav Mišík

Najvýznamnejšou postavou, ktorú stvárnil v detskom veku bol Maťo vo filme o radostiach a starostiach dospievania a prvých lások Sojky v hlave. Od odbornej poroty získal v roku 1984 cenu za najlepší detský herecký výkon v tomto filme na 24. ročníku Filmov ...

Táňa Pauhofová

★★★★★
0 diskusia
Táňa Pauhofová

Prvé detské herecké skúsenosti Táni Pauhofovej sú spojené s rozhlasom, odkiaľ prešla k dabingu a účinkovaniu v televízii. Najvýznamnejšou detskou hereckou postavou bola 10-ročná Evka v TV seriáli Škriatok.

Elena Podzámska

0 diskusia
Elena Podzámska

Prvou hereckou úlohou bola postava 11-ročnej Terky vo filme Sojky v hlave. Počas celého detstva účinkovala v detskom divadelnom súbore LUDUS.

Zuzana Pravňanská

Prvýkrát sa objavila na televíznych obrazovkách už ako päťročná v protipožiarnej reklame. Jej herecký výkon zaujal režiséra Martina Hollého, ktorý ju obsadil do úlohy vo filme Stroskotanie Danubia. O dva roky vyhrala konkurz do seriálu Spadla z oblakov. M ...